Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim Region 2 2014 V:ås Uppdaterad: 2014-11-08 09:17:51
Sum-Sim region 3, Stockholm Uppdaterad: 2014-11-08 09:21:38
Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 Uppdaterad: 2014-11-08 09:14:16
Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 Uppdaterad: 2014-11-08 09:30:36
Sum-Sim region norr Uppdaterad: 2014-11-08 09:09:42
SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge Uppdaterad: 2014-11-08 09:21:31

2, 200m Fjärilsim F 15-16, Uppdaterad: 2014-11-08 09:30:36
0 - 999

# Förnamn Efternamn Förening Tävling Tid
1 Hanna Eriksson Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 2:19.09
2 Isabelle Hanson Järfälla Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 2:20.41
3 Anna Eriksson Strängnäs Simklubb Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:20.85
4 Isabelle Wrejde Simklubben Neptun Sum-Sim region 3, Stockholm 2:20.98
5 Elin Svärd Falu Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:22.98
6 Emilia Christiansen S71 SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:24.93
7 Ida Liljeqvist Höganäs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:26.28
8 Matilda Klintberg Vellinge-Näsets Simklubb SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:27.57
9 Rebecka Gustafsson Simklubben Ena Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:27.70
10 Madeleine Grönberg Simklubben Triton SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:28.60
11 Linnéa Fahlberg Simklubben Elfsborg Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 2:29.19
12 Alice Sundberg Täby Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 2:30.53
13 Elin Thörner Säffle Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:30.90
14 Sandra Lundqvist Falu Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:31.13
15 Andréa Persson Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:32.99
16 Emelie Fernholm Eksjö Sim- o Livräddnings SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 2:33.09
17 Julia Brinkhagen Simklubben Lödde SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:33.42
18 Matilda Flood Spårvägen Simförening Sum-Sim region 3, Stockholm 2:33.67
19 Moa Lindahl Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim region 3, Stockholm 2:34.50
20 Annie Jensen Ängelholms Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:35.24
21 Emma Roos Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 2:36.32
22 Mimmi Hallbäck Helsingborgs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:36.42
23 Sandra Lange Alvesta Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 2:36.54
24 Hilda Andersson Uddevalla Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 2:36.96
25 Hanne Melin Romstad Väsby Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 2:38.23
26 Emelie Blomberg Södertälje Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 2:38.77
27 Michaela Mattsson Simklubben Neptun Sum-Sim region 3, Stockholm 2:39.20
28 Vilma Flodfält Simklubben Sydsim SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:39.74
29 Sanna Lygnestrand Alingsås SLS Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 2:41.10
30 Ida Österman Danderyds Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 2:41.19
31 Sigrid Loid Täby Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 2:41.30
32 Li Björner Oh Simklubben Hajen SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:41.35
33 Nina Bring Spårvägen Simförening Sum-Sim region 3, Stockholm 2:42.33
34 Hanna Olsson Kristianstads SLS SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:42.67
35 Julia Ewerbring Täby Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 2:43.03
35 Elin Gustafson Uddevalla Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 2:43.03
37 Elise Gidlöf Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 2:46.10
38 Josefine Pålsson Simklubben Laxen Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 2:46.19
39 Amanda Hyllbrant Strängnäs Simklubb Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:46.52
40 Matilda Åkesson Ystads Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:47.46
41 Sofia Näslund Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim region 3, Stockholm 2:47.66
42 Amelia Lundblom Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 2:47.96
43 Philippa Revstedt Simklubben Ran SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:49.12
44 Jessica Berg Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim region 3, Stockholm 2:49.32
45 Ajla Omic Filipstads Simklubb Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:50.45
46 Matilda Larm Simklubben Götene Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 2:51.88
47 Emilia Eerola Karlskoga Simförening Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:54.08
47 Filippa Fridh Simklubben Triton SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:54.08
49 Hanna Holmqvist Helsingborgs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:55.66
50 Josefin Nilsson Eslövs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 2:56.11
51 Ida Asplund Eskilstuna Simklubb Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:59.15
52 Emma Widen Österby Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 2:59.29
53 Maja Danielsson Helsingborgs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 3:00.04
54 Sara Göransson Ystads Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 3:02.07
55 Louise Johansson Simklubben Elfsborg Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 3:06.78
56 Karolina Nilsson Ystads Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 3:09.95
57 Jouline Svensson Falkenbergs Simklubb Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 3:17.09
- Julia Nilsson Spårvägen Simförening Sum-Sim region 3, Stockholm DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner