Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim Region 2 2014 V:ås Uppdaterad: 2014-11-08 11:01:37
Sum-Sim region 3, Stockholm Uppdaterad: 2014-11-08 11:14:54
Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 Uppdaterad: 2014-11-08 10:40:10
Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 Uppdaterad: 2014-11-08 10:46:23
Sum-Sim region norr Uppdaterad: 2014-11-08 10:25:32
SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge Uppdaterad: 2014-11-08 11:10:36

7, 400m Frisim P 13 o y, Uppdaterad: 2014-11-08 11:14:54
0 - 999

# Förnamn Efternamn Förening Tävling Tid
1 Johan Rydahl Karlstads Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:12.40
2 Oliver Rehn Simklubben Neptun Sum-Sim region 3, Stockholm 4:17.15
3 Robin Hanson Järfälla Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 4:21.15
4 Klaudius Schreck Simklubben Neptun Sum-Sim region 3, Stockholm 4:27.73
5 Gustaf Palmqvist Simklubben Triton SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:30.32
6 Max Persson Ystads Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:30.57
7 Jakob Källquist Gävle Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:33.11
8 John Aldrin Katrineholms Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:33.25
9 Viktor Näslund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 4:35.31
10 William Kerman Anderstorps Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 4:36.00
11 Linus Kahl Wisby Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 4:36.49
12 Philip Stenberg Simklubben Triton SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:37.47
13 Gustaf Hansson Helsingborgs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:39.32
14 Lars Hallberg Trelleborg Sim SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:40.26
15 Love Starrin Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 4:40.95
16 Axel Andrén Eslövs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:41.32
17 Elias Fröde Järfälla Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 4:42.52
18 Max Engström Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 4:42.79
19 Julius Gustavsson Simklubben Laxen Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 4:43.12
20 Jonas Malmring Spårvägen Simförening Sum-Sim region 3, Stockholm 4:43.53
21 Elliot Nyström Södertörns Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 4:44.00
22 Naevid Kiasat Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 4:44.19
23 Elias Nordgren Sala Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:44.24
24 Johan Brewitz Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:45.77
25 Johan Ljunggren Upsala Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:46.61
26 Max Lundberg Södertörns Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 4:46.95
27 Linus Holmdahl S77 Stenungsund Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 4:47.93
28 Simon Fröde Järfälla Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 4:51.32
29 Erik Stensson Värnamo Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 4:51.39
30 Andres Pöllänen Täby Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 4:51.89
31 Elias Engström Njurunda Simsällskap Sum-Sim region norr 4:52.43
32 David Stålmarck Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim region 3, Stockholm 4:53.01
33 Johannes Strömberg Vellinge-Näsets Simklubb SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:54.40
34 Viktor Sjöström Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 4:55.41
35 David Albringer Karlstads Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:55.55
36 Dante Vollmer Helsingborgs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:55.64
37 Anton Laxbäck Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:56.12
38 Johan Ekengren Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 4:56.15
39 Isak Gustafsson Simklubben Neptun Sum-Sim region 3, Stockholm 4:56.90
40 Joel Berglund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 4:57.41
41 Jakob Petersen Simsällskapet Delfin SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:57.82
42 Johan Alderbrink Helsingborgs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:57.95
43 Edwin Larsson Uddevalla Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 4:59.13
44 Felix Andersson Simklubben Neptun Sum-Sim region 3, Stockholm 4:59.14
45 Filip Salbrink Eslövs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 4:59.84
46 Tim Hansson Falu Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 4:59.93
47 Adam Carlsson Harnäs Skutskär Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:00.83
48 Gustav Gaunitz Spårvägen Simförening Sum-Sim region 3, Stockholm 5:00.98
49 Lukas Roosmark Täby Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 5:01.38
50 Ted Niklasson Karlsborgs Simklubb Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:01.40
51 Gustav Nislander Göteborg Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:01.44
52 Linus Nykvist Järfälla Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 5:01.50
53 Wilhelm Muzikants Täby Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 5:01.90
54 Christoffer Dellhede Simsällskapet Iden SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:01.95
55 Anton Forsberg Täby Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 5:02.77
56 Tim Brinkhagen Simklubben Lödde SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:03.71
57 Edvin Torlakovic Västerviks Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:04.27
58 Leo Iséni Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:05.26
59 Alexander Fredholm Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:05.48
60 Anton Jönsson Eslövs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:05.69
61 Milos Jovancic Karlstads Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:05.74
62 Hampus Dahlgren Varberg Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:05.99
63 Balint Kis Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:06.10
64 Pascal Björkman Simklubben Poseidon SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:06.33
65 André Philipsson Eriksson Helsingborgs Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:06.61
66 Robin Björklund Njurunda Simsällskap Sum-Sim region norr 5:07.61
67 Oscar Hegmegi Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:08.23
68 August Mathisen Karlstads Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:08.29
69 Markus Larsson Järfälla Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 5:08.42
70 Michal Laszewski Örebro Simallians Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:08.65
71 Jakob Börjesson Sjöbo Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:08.86
72 Leo Jakobsson Bålsta Simklubb Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:09.03
73 Markus Börjesson Uddevalla Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:09.68
74 Philip Rosvall Upsala Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:09.78
75 Emil Jespersen Ystads Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:10.54
76 Gustav Englund Malmö Kappsimningsklubb SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:11.17
77 David Kågström Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim region 3, Stockholm 5:12.78
78 Martin Melinder Väsby Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 5:13.12
79 Felix Balkerud Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 5:13.52
80 Nils Wergeland Simklubben Lödde SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:13.86
81 Gustav Vallin Göteborg Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:13.92
82 David Eby Simklubben Ägir Sum-Sim region norr 5:14.38
83 Marcus Ålenius Harnäs Skutskär Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:14.73
84 Linus Thörn Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim region 3, Stockholm 5:16.08
85 Bo Beckman Malmö Kappsimningsklubb SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:16.33
86 Simon Lundgren Simklubben Ägir Sum-Sim region norr 5:16.34
87 Philip Andersson Ängelholms Simsällskap SumSim Regionsfinal Skåne-Blekinge 5:16.38
88 Isak Vaide Simklubben Laxen Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:16.90
89 Noa Carlenius Varberg Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:17.08
90 Patrik Petkoczi Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:17.09
91 Julius Eneström Danderyds Sim Sum-Sim region 3, Stockholm 5:19.43
92 Dennis Andersson Falkenbergs Simklubb Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:20.79
93 Jonathan Einarsson Varberg Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:20.92
94 Jonathan Nilsson Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 5:21.04
95 Isac Johansson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:21.72
96 Emil Kernen Katrineholms Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:22.59
97 Arvid Heikinniemi Eskilstuna Simklubb Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:25.17
98 Robin Vondrak Göteborg Sim Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:25.25
99 Ludwig Lundborg Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:25.67
100 Rasmus Hanson Järfälla Simsällskap Sum-Sim region 3, Stockholm 5:26.49
101 Mihajlo Drca Värnamo Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:26.56
102 Robin Ulander Skellefte Simsällskap 34 Sum-Sim region norr 5:26.67
103 Mathias Johansson Kungälvs Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:26.84
104 Mikael Söderberg Upsala Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:27.15
105 Olle Hansen Simklubben Ena Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:29.03
106 Sebastian Nilsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:29.11
107 Alexander Loo Kalmar Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:29.24
108 Hugo Vaide Simklubben Laxen Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:29.47
109 Max Fahlén Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2 2014 V:ås 5:29.88
110 Ivan Diep Simklubben S 02 Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:31.52
111 Imre Arvidsson Lundblom Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 5:31.79
112 Karol Mozdzynski Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:38.98
113 Jakob Palmér Mariestads Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 5:39.86
114 Filip Vukovic Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:40.20
115 Albert Oscarsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:41.98
116 Albin Hedlund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim region norr 5:46.20
117 Eldin Nukovic Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:47.26
118 Arvid Johansson Kalmar Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:48.41
119 Gustav Hammarstedt Växjö Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 5:51.93
120 Magnus Lindström Skellefte Simsällskap 34 Sum-Sim region norr 6:00.24
121 Gusten Helgesson Kalmar Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014 6:02.56
122 Felix Luthman Umeå Simsällskap Sum-Sim region norr 6:21.36
123 Olle Ferm Skellefte Simsällskap 34 Sum-Sim region norr 6:22.72
124 Emil Ulander Skellefte Simsällskap 34 Sum-Sim region norr 6:39.14
- Charlie Tranberg Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Region 5 VSSF 2014 DSQ
- Marcus Lundmark Skellefte Simsällskap 34 Sum-Sim region norr DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner