Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2016-11-05 17:49:42
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2016-11-05 17:46:42
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 17:41:22
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 17:24:45
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 17:34:02
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 20:59:03
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 17:39:59

21, P14,15,16 200m PU, Päivitetty: 2016-11-05 20:59:03
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:16.85
2 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:21.92
3 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:22.65
4 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:22.69
5 Efim Romanov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:22.99
6 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:24.32
7 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:28.05
8 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:28.47
9 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:30.43
10 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:31.28
11 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.19
12 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:36.73
13 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:37.55
14 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:40.60
15 Aapo Liljaniemi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:41.60
16 Veeti Verronen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:44.18

17 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:56.94
18 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:59.18
19 Valtteri Setälä Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:12.76
20 Birger Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:24.83
- Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Julius Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DNF
- Joonatan Lekander Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DNF

21, P14,15,16 200m PU, Päivitetty: 2016-11-05 20:59:03
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:12.90
2 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:14.73
3 Atte Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:15.65
4 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:20.64
5 Leo Roine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:23.41
6 Atte Alila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:23.50
7 Herman Widbom Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:23.84
8 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:25.03
9 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:25.21
10 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:26.04
11 Tiitus Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:26.65
12 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:26.94
13 Eerik Tikkakoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:27.46
14 Taneli Lantta Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:28.16
15 Kasper Envalds Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:29.61
16 Olli Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:31.46

17 Perttu Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:31.89
18 Leevi Kärnä Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:38.50
19 Pirkka Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:40.70
20 Aleksi Vähä-Lassila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:42.90
21 Ville Lauslahti Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:47.15
22 Linus Eriksson IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:50.76
23 Ali Gardberg Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:03.36
- Pyry Kurunsaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Veeti Veijonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Petteri Maijala Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

21, P14,15,16 200m PU, Päivitetty: 2016-11-05 20:59:03
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Jami Heinilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:12.37
2 Jaakko Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:14.70
3 Tuomas Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:16.02
4 Joona Korhonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:17.10
5 Alex Lassila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:21.20
6 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:22.07
7 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:22.17
8 Topi Lukkarinen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:25.66
9 Joona Salminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.36
10 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:32.84
11 Janne Tyni Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:34.22
12 Elmeri Ekström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:36.44
13 Kalle Hepojoki Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:51.11

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner