2020-09-24   10:11:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Rönneracet 2020 Special edition

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
0 expand   Paus   
1 expand   50m Frisim Damer 17 oä Final DiTEC  Startlista
2 expand   50m Frisim Herrar 17 oä Final Kunskapsporten och Vattnets Hus  Startlista
3 expand   50m Bröstsim Damer 17 oä Final Ängelholms Kommun  Startlista
4 expand   50m Bröstsim Herrar 17 oä Final JR Entrepenad  Startlista
5 expand   50m Ryggsim Damer 17 oä Final ICControl Media & Spoert  Startlista
6 expand   50m Ryggsim Herrar 17 oä Final Freker Sport  Startlista
7 expand   50m Fjärilsim Damer 17 oä Final TG Maskinteknik  Startlista
8 expand   50m Fjärilsim Herrar 17 oä Final Freker Sport  Startlista
9 expand   100m Frisim Damer 17 oä Final VikingFågel  Startlista
10 expand   100m Frisim Herrar 17 oä Final TG Maskinteknik  Startlista
11 expand   100m Bröstsim Damer 17 oä Final GDPREU.nu  Startlista
12 expand   100m Bröstsim Herrar 17 oä Final Däckperfekt AB  Startlista
13 expand   100m Ryggsim Damer 17 oä Final Nolato MediTor AB  Startlista
14 expand   100m Ryggsim Herrar 17 oä Final PEAB  Startlista
15 expand   100m Fjärilsim Damer 17 oä Final  Startlista
16 expand   100m Fjärilsim Herrar 17 oä Final  Startlista
17 expand   100m Medley Damer 17 oä Final  Startlista
18 expand   100m Medley Herrar 17 oä Final  Startlista
19 expand   50m Frisim Flickor 15-16 Final Nolato MediTor AB  Startlista
20 expand   50m Frisim Pojkar 15-16 Final DiTEC  Startlista
21 expand   50m Bröstsim Flickor 15-16 Final Däckperfekt AB  Startlista
22 expand   50m Bröstsim Pojkar 15-16 Final Kunskapsporten och Vattnets Hus  Startlista
23 expand   50m Ryggsim Flickor 15-16 Final ICControl Media & Spoert  Startlista
24 expand   50m Ryggsim Pojkar 15-16 Final Ängelholms Kommun  Startlista
25 expand   50m Fjärilsim Flickor 15-16 Final JR Entrepenad  Startlista
26 expand   50m Fjärilsim Pojkar 15-16 Final GDPREU.nu  Startlista
27 expand   100m Frisim Flickor 15-16 Final Travel Point  Startlista
28 expand   100m Frisim Pojkar 15-16 Final Travel Point  Startlista
29 expand   100m Bröstsim Flickor 15-16 Final Däckperfekt AB  Startlista
30 expand   100m Bröstsim Pojkar 15-16 Final Nolato MediTor AB  Startlista
31 expand   100m Ryggsim Flickor 15-16 Final  Startlista
32 expand   100m Ryggsim Pojkar 15-16 Final VikingFågel  Startlista
33 expand   100m Fjärilsim Flickor 15-16 Final  Startlista
34 expand   100m Fjärilsim Pojkar 15-16 Final TG Maskinteknik  Startlista
35 expand   100m Medley Flickor 15-16 Final GDPREU.nu  Startlista
36 expand   100m Medley Pojkar 15-16 Final  Startlista
37 expand   50m Frisim Flickor 13-14 Final TG Maskinteknik  Startlista
38 expand   50m Frisim Pojkar 13-14 Final TimeCenter AB  Startlista
39 expand   50m Bröstsim Flickor 13-14 Final VikingFågel  Startlista
40 expand   50m Bröstsim Pojkar 13-14 Final Däckperfekt AB  Startlista
41 expand   50m Ryggsim Flickor 13-14 Final DiTEC  Startlista
42 expand   50m Ryggsim Pojkar 13-14 Final ICControl Media & Spoert  Startlista
43 expand   50m Fjärilsim Flickor 13-14 Final PEAB  Startlista
44 expand   50m Fjärilsim Pojkar 13-14 Final TimeCenter AB  Startlista
45 expand   100m Frisim Flickor 13-14 Final Engelholms Glass  Startlista
46 expand   100m Frisim Pojkar 13-14 Final TimeCenter AB  Startlista
47 expand   100m Bröstsim Flickor 13-14 Final Nolato MediTor AB  Startlista
48 expand   100m Bröstsim Pojkar 13-14 Final Nolato MediTor AB  Startlista
49 expand   100m Ryggsim Flickor 13-14 Final  Startlista
50 expand   100m Ryggsim Pojkar 13-14 Final TimeCenter AB  Startlista
51 expand   100m Fjärilsim Flickor 13-14 Final  Startlista
52 expand   100m Fjärilsim Pojkar 13-14 Final TG Maskinteknik  Startlista
53 expand   100m Medley Flickor 13-14 Final PEAB  Startlista
54 expand   100m Medley Pojkar 13-14 Final TimeCenter AB  Startlista
55 expand   50m Frisim Flickor 12 oy Final Kunskapsporten och Vattnets Hus  Startlista
56 expand   50m Frisim Pojkar 12 oy Final Ängelholms Kommun  Startlista
57 expand   50m Bröstsim Flickor 12 oy Final Däckperfekt AB  Startlista
58 expand   50m Bröstsim Pojkar 12 oy Final JR Entrepenad  Startlista
59 expand   50m Ryggsim Flickor 12 oy Final Freker Sport  Startlista
60 expand   50m Ryggsim Pojkar 12 oy Final GDPREU.nu  Startlista
61 expand   50m Fjärilsim Flickor 12 oy Final Däckperfekt AB  Startlista
62 expand   50m Fjärilsim Pojkar 12 oy Final  Startlista
63 expand   100m Frisim Flickor 12 oy Final Engelholms Glass  Startlista
64 expand   100m Frisim Pojkar 12 oy Final TG Maskinteknik  Startlista
65 expand   100m Bröstsim Flickor 12 oy Final PEAB  Startlista
66 expand   100m Bröstsim Pojkar 12 oy Final  Startlista
67 expand   100m Ryggsim Flickor 12 oy Final VikingFågel  Startlista
68 expand   100m Ryggsim Pojkar 12 oy Final PEAB  Startlista
69 expand   100m Fjärilsim Flickor 12 oy Final GDPREU.nu  Startlista
70 expand   100m Fjärilsim Pojkar 12 oy Final Däckperfekt AB  Startlista
71 expand   100m Medley Flickor 12 oy Final Nolato MediTor AB  Startlista
72 expand   100m Medley Pojkar 12 oy Final VikingFågel  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner